Продукція > SARNIKON > SARLSD-120X50MM
SARLSD-120X50MM
SARLSD-120X50MM Sarnikon
ls-120-datasheet.pdf?v=030521034601
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 120MM X 50MM
Packaging: Box
Material: Aluminum
Diameter: 4.724" (120.00mm) OD
Length: 1.969" (50.00mm)
Shape: Circular, Fins
Type: Top Mount
Width: 4.724" (120.00mm)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive
Fin Height: 1.280" (32.50mm)
Material Finish: Natural Anodized
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 120MM X 50MM, Packaging: Box, Material: Aluminum, Diameter: 4.724" (120.00mm) OD, Length: 1.969" (50.00mm), Shape: Circular, Fins, Type: Top Mount, Width: 4.724" (120.00mm), Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive, Fin Height: 1.280" (32.50mm), Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.