Продукція > SARNIKON > SARLSD-90X150MM
SARLSD-90X150MM
SARLSD-90X150MM Sarnikon
lsd-90-datasheet.pdf?v=030521034901
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 90MM X 150MM
Packaging: Box
Material: Aluminum
Diameter: 3.543" (90.00mm) OD
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Circular, Fins
Type: Top Mount
Width: 3.543" (90.00mm)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive
Fin Height: 0.945" (24.00mm)
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 90MM X 150MM, Packaging: Box, Material: Aluminum, Diameter: 3.543" (90.00mm) OD, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Circular, Fins, Type: Top Mount, Width: 3.543" (90.00mm), Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive, Fin Height: 0.945" (24.00mm), Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.