SAX32412CA4A-10.000M
SAX32412CA4A-10.000M Suntsu Electronics, Inc.
SAX324-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: CRYSTAL 10.000M 12PF SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±25ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 400 Ohms
Frequency: 10 MHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 10.000M 12PF SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±25ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 400 Ohms, Frequency: 10 MHz.