SB3100TA
SB3100TA SMC DIODE SOLUTIONS
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: THT Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 3A; DO201AD; Ufmax: 0.79V
Type of diode: Schottky rectifying
Semiconductor structure: single diode
Mounting: THT
Capacitance: 0.25nF
Leakage current: 1mA
Max. forward voltage: 0.79V
Load current: 3A
Max. forward impulse current: 80A
Max. off-state voltage: 0.1kV
Kind of package: tape
Case: DO201AD
на замовлення 874 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 46
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 3A; DO201AD; Ufmax: 0.79V, Type of diode: Schottky rectifying, Semiconductor structure: single diode, Mounting: THT, Capacitance: 0.25nF, Leakage current: 1mA, Max. forward voltage: 0.79V, Load current: 3A, Max. forward impulse current: 80A, Max. off-state voltage: 0.1kV, Kind of package: tape, Case: DO201AD.