Продукція > ODU > SB3LAC-P16PFH2-020S
SB3LAC-P16PFH2-020S
SB3LAC-P16PFH2-020S ODU
SB3LAC-P16PFH2-020S.pdf?X-LOCALE=en_US&cableLength=0
Виробник: ODU
Description: STRAIGHT PLUG, STY SB, SER L, SZ
Packaging: Bulk
Features: Medical (IEC 60601 (2 MOOP/2 MOPP))
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Silver
Voltage Rating: 48V
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 16
Orientation: A
Shell Size - Insert: 3
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.354" ~ 0.402" (9.00mm ~ 10.20mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Brass
Shell Finish: Chrome over Nickel
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STRAIGHT PLUG, STY SB, SER L, SZ, Packaging: Bulk, Features: Medical (IEC 60601 (2 MOOP/2 MOPP)), Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 48V, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 16, Orientation: A, Shell Size - Insert: 3, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.354" ~ 0.402" (9.00mm ~ 10.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SB3LAC-P16PFH2-020S SB3LAC-P16PFH2-020S Виробник : ODU odu_mini_snap_l_k_b_series_catalog-3044119.pdf Circular Push Pull Connectors Straight Plug, Sty SB, Ser L, Sz 3, 16pos, 22AWG, PEEK, CRIMP