Продукція > ODU > SB3LAC-P16PFH2-920S
SB3LAC-P16PFH2-920S
SB3LAC-P16PFH2-920S ODU
SB3LAC-P16PFH2-920S.pdf?X-LOCALE=en_US&cableLength=0
Виробник: ODU
Description: STRAIGHT PLUG, STY SB, SER L, SZ
Features: Medical (IEC 60601 (2 MOOP/2 MOPP))
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Silver
Voltage Rating: 48V
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 16
Orientation: A
Shell Size - Insert: 3
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.315" ~ 0.362" (8.00mm ~ 9.20mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Brass
Shell Finish: Chrome over Nickel
Primary Material: Metal
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: STRAIGHT PLUG, STY SB, SER L, SZ, Features: Medical (IEC 60601 (2 MOOP/2 MOPP)), Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 48V, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 16, Orientation: A, Shell Size - Insert: 3, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.315" ~ 0.362" (8.00mm ~ 9.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.