SB450MPL12 Pulse Electronics
SB450MPL12
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANT STEALTH BLADE ANT 450-470M
Features: Cable - 304.8mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Gain: 2.14dBi
Termination: UHF
Number of Bands: 1
Antenna Type: Blade
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Power - Max: 3 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT STEALTH BLADE ANT 450-470M, Features: Cable - 304.8mm, Packaging: Bag, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Gain: 2.14dBi, Termination: UHF, Number of Bands: 1, Antenna Type: Blade, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, Power - Max: 3 W.