SB5200TA
SB5200TA SMC DIODE SOLUTIONS
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: THT Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 200V; 5A; DO201AD; Ufmax: 1.1V
Type of diode: Schottky rectifying
Mounting: THT
Max. off-state voltage: 200V
Load current: 5A
Semiconductor structure: single diode
Case: DO201AD
Max. forward voltage: 1.1V
Max. forward impulse current: 120A
Leakage current: 1mA
Capacitance: 0.2nF
Kind of package: tape
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 200V; 5A; DO201AD; Ufmax: 1.1V, Type of diode: Schottky rectifying, Mounting: THT, Max. off-state voltage: 200V, Load current: 5A, Semiconductor structure: single diode, Case: DO201AD, Max. forward voltage: 1.1V, Max. forward impulse current: 120A, Leakage current: 1mA, Capacitance: 0.2nF, Kind of package: tape.