SBC4330RJ
SBC4330RJ TE Connectivity Passive Product
product-1-1623742-0.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 330 OHM 5% 5W AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Part Status: Active
Resistance: 330 Ohms
на замовлення 771 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 330 OHM 5% 5W AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Part Status: Active, Resistance: 330 Ohms.