SBF315M00S3025
SBF315M00S3025 NextGen Components
SBF315M00S3025.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: 315MHz Filter IL 1.8dB 6p 3838
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.8dB
Bandwidth: 3MHz
Applications: Wireless
Frequency - Center: 315MHz
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
на замовлення 600000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 315MHz Filter IL 1.8dB 6p 3838, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.8dB, Bandwidth: 3MHz, Applications: Wireless, Frequency - Center: 315MHz, Height (Max): 0.059" (1.50mm).