SBP100225WE2.5-T200 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=TTDS-211&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL SELF LAMINATNG 1X2.25" WHT
Packaging: Bag
Color: White
For Use With/Related Products: T208M and T212M Printers
Material: Vinyl Film
Label Type: Self Laminating
Label Size: 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL SELF LAMINATNG 1X2.25" WHT, Packaging: Bag, Color: White, For Use With/Related Products: T208M and T212M Printers, Material: Vinyl Film, Label Type: Self Laminating, Label Size: 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm).
Інші пропозиції SBP100225WE2.5-T200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBP100225WE2.5-T200 SBP100225WE2.5-T200 Виробник : TE Connectivity DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=TTDS-211&DocType=DS&DocLang=English Wire Labels & Markers White, Wire & Cable Identification, Self-Laminating, Permanent Acrylic Adhesive, 25.4 mm [1 in] Width