SBP200143YW2.5
SBP200143YW2.5 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=TTDS-211&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL SELF LAMINATNG 2X1.44" YLW
Packaging: Spool
Color: Yellow
Material: Vinyl Film
Label Type: Self Laminating
Label Size: 2.00" x 1.44" (50.8mm x 36.6mm)