SBP200375OE2.5
SBP200375OE2.5 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL SELF LAMINATING ORANGE
Packaging: Spool
Color: Orange
Material: Vinyl Film
Label Type: Self Laminating
Label Size: 2.00" x 3.75" (50.8mm x 95.3mm)