SBP200743YW1
SBP200743YW1 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL SELF LAMINATNG 2X7.44" YLW
Packaging: Spool
Color: Yellow
Material: Vinyl Film
Label Type: Self Laminating
Label Size: 2.00" x 7.44" (50.8mm x 188.9mm)