SBS12DLHCTPC
SBS12DLHCTPC Mallory Sonalert Products Inc.
SBS12DLHCTPC.pdf
Виробник: Mallory Sonalert Products Inc.
Description: BUZZER MAGNETIC 44.45MM TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.750" Dia (44.45mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.075kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Sound Pressure Level (SPL): 95dB @ 9V, 10cm
Duration: Variable
Current - Supply: 40 ~ 300mA
Input Type: DC
Operating Mode: Pin Selectable
Voltage Range: 9 ~ 12V
Height - Seated (Max): 0.590" (14.99mm)
Написати відгук
Description: BUZZER MAGNETIC 44.45MM TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.750" Dia (44.45mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.075kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Sound Pressure Level (SPL): 95dB @ 9V, 10cm, Duration: Variable, Current - Supply: 40 ~ 300mA, Input Type: DC, Operating Mode: Pin Selectable, Voltage Range: 9 ~ 12V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Approval Agency: cUL, UL, Ratings: Medical, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.590" (14.99mm).