SBS50BLK#10/12 Anderson Power Products, Inc.
Виробник: Anderson Power Products, Inc.
Description: SBS50 CONN.#10/12 BLK. 600V 110A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Heavy Duty Power Connectors SBS50 2P HSNG BLK W/ 50A 10-12 AWG CONT.
Інші пропозиції SBS50BLK#10/12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBS50BLK#10/12 SBS50BLK#10/12 Виробник : Anderson Power Products andersonpowerproducts_09122019_ds-sbs.pdf Heavy Duty Power Connectors SBS50 2P HSNG BLK W/ 50A 10-12 AWG CONT