SBS50BLK#6
SBS50BLK#6 Anderson Power Products, Inc.
2243_SBS50RED.PDF
Виробник: Anderson Power Products, Inc.
Description: CONN PLUG 2POS IN-LINE CRIMP
Packaging: Bulk
Connector Type: Non-Gendered
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 6 AWG
Termination: Crimp
Connector Style: 2 Poles
Part Status: Active
Number of Rows: 1
Number of Positions: 2
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 2POS IN-LINE CRIMP, Packaging: Bulk, Connector Type: Non-Gendered, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 6 AWG, Termination: Crimp, Connector Style: 2 Poles, Part Status: Active, Number of Rows: 1, Number of Positions: 2.
Інші пропозиції SBS50BLK#6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBS50BLK#6 SBS50BLK#6 Виробник : Anderson Power Products andersonpowerproducts_09122019_ds-sbs.pdf Heavy Duty Power Connectors SBS50 2P HSNG BLK W/ 50A 6 AWG CONT