SBS50BRN#10/12
SBS50BRN#10/12 Anderson Power Products
andersonpowerproducts_09122019_ds-sbs.pdf
Виробник: Anderson Power Products
Heavy Duty Power Connectors SBS50 2P HSNG BROWN 50A 10-12 AWG CONT
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBS50BRN1012 Виробник : Anderson Power Products SBS50BRN1012
на замовлення 241 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
SBS50BRN#10/12 Виробник : Anderson Power Products, Inc. Description: SBS50 CONN.#10/12 BRN 600V 110A