SBS50BRN#6
SBS50BRN#6 Anderson Power Products
andersonpowerproducts_09122019_ds-sbs.pdf
Виробник: Anderson Power Products
Heavy Duty Power Connectors SBS50 2P HSNG BROWN W/ 50A 6 AWG CONT
на замовлення 458 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBS50BRN6 Виробник : Anderson Power Products SBS50BRN6
на замовлення 251 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
SBS50BRN#6 Виробник : Anderson Power Products, Inc. Description: SBS50 CONN.#6 BRN. 600V 110A