SBS50GRA#10/12
SBS50GRA#10/12 Anderson Power Products, Inc.
825434b083107877eea0a1c53b4a7acb.pdf
Виробник: Anderson Power Products, Inc.
Description: CONN PLUG 2POS IN-LINE CRIMP
Packaging: Bulk
Connector Type: Non-Gendered
Color: Gray
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 10-12 AWG
Termination: Crimp
Connector Style: 2 Poles
Part Status: Active
Number of Rows: 1
Number of Positions: 2
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 2POS IN-LINE CRIMP, Packaging: Bulk, Connector Type: Non-Gendered, Color: Gray, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 10-12 AWG, Termination: Crimp, Connector Style: 2 Poles, Part Status: Active, Number of Rows: 1, Number of Positions: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBS50GRA#10/12 SBS50GRA#10/12 Виробник : Anderson Power Products andersonpowerproducts_09122019_ds-sbs.pdf Heavy Duty Power Connectors SBS50 2P HSNG GRAY 50A 10-12 AWG CONT