SBS50RED#10/12
SBS50RED#10/12 Anderson Power Products
andersonpowerproducts_09122019_ds-sbs.pdf
Виробник: Anderson Power Products
Heavy Duty Power Connectors SBS50 2P HSNG RED W/ 50A 10-12 AWG CONT
на замовлення 453 шт:
Написати відгук
Description: CONN PLUG 2POS IN-LINE CRIMP, Packaging: Bulk, Connector Type: Non-Gendered, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 10-12 AWG, Termination: Crimp, Connector Style: 2 Poles, Part Status: Active, Number of Rows: 1, Number of Positions: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBS50RED#10/12 SBS50RED#10/12 Виробник : Anderson Power Products, Inc. 1s6417-SBS-Assembly-Instructions.pdf Description: CONN PLUG 2POS IN-LINE CRIMP
Packaging: Bulk
Connector Type: Non-Gendered
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 10-12 AWG
Termination: Crimp
Connector Style: 2 Poles