SBS50WHT#10/12
SBS50WHT#10/12 Anderson Power Products
andersonpowerproducts_09122019_ds-sbs.pdf
Виробник: Anderson Power Products
Heavy Duty Power Connectors SBS50 2P HSNG WHITE 50A 10-12 AWG CONT
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SBS50WHT#10/12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBS50WHT#10/12 Виробник : Anderson Power Products, Inc. Description: SBS50 CONN.#10/12 WHT. 600V 110A