SBS50WHT#6
SBS50WHT#6 Anderson Power Products
andersonpowerproducts_09122019_ds-sbs.pdf
Виробник: Anderson Power Products
Heavy Duty Power Connectors SBS50 2P HSNG WHITE W/ 50A 6 AWG CONT
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції SBS50WHT#6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SBS50WHT#6 Виробник : Anderson Power Products, Inc. Description: SBS50 CONN.#6 WHT. 600V 110A