SBTA100GK12S SIRECTIFIER
Виробник: SIRECTIFIER
Category: Triacs
Description: Triac; 1.2kV; 100A; SOT227; Igt: 150mA; Ifsm: 2.1kA
Gate current: 150mA
Max. off-state voltage: 1.2kV
Max. load current: 100A
Max. forward impulse current: 2.1kA
Kind of package: bulk
Case: SOT227
Mounting: screw
Type of thyristor: triac
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Triacs, Description: Triac; 1.2kV; 100A; SOT227; Igt: 150mA; Ifsm: 2.1kA, Gate current: 150mA, Max. off-state voltage: 1.2kV, Max. load current: 100A, Max. forward impulse current: 2.1kA, Kind of package: bulk, Case: SOT227, Mounting: screw, Type of thyristor: triac.