SBTA101GK12
SBTA101GK12 SIRECTIFIER
Виробник: SIRECTIFIER
Category: Triacs
Description: Triac; 1.2kV; 100A; TO240AA; Igt: 150mA; Ifsm: 2.1kA
Mounting: screw
Case: TO240AA
Type of thyristor: triac
Gate current: 150mA
Max. forward impulse current: 2.1kA
Max. load current: 100A
Max. off-state voltage: 1.2kV
Kind of package: bulk
на замовлення 32 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Triacs, Description: Triac; 1.2kV; 100A; TO240AA; Igt: 150mA; Ifsm: 2.1kA, Mounting: screw, Case: TO240AA, Type of thyristor: triac, Gate current: 150mA, Max. forward impulse current: 2.1kA, Max. load current: 100A, Max. off-state voltage: 1.2kV, Kind of package: bulk.