SBTA71GK12S
SBTA71GK12S SIRECTIFIER
SBTA71GKxxS.pdf
Виробник: SIRECTIFIER
Category: Triacs
Description: Triac; 1.2kV; 70A; SOT227; Igt: 50mA; Ifsm: 750A
Gate current: 50mA
Max. off-state voltage: 1.2kV
Max. load current: 70A
Max. forward impulse current: 750A
Kind of package: bulk
Case: SOT227
Mounting: screw
Type of thyristor: triac
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Triacs, Description: Triac; 1.2kV; 70A; SOT227; Igt: 50mA; Ifsm: 750A, Gate current: 50mA, Max. off-state voltage: 1.2kV, Max. load current: 70A, Max. forward impulse current: 750A, Kind of package: bulk, Case: SOT227, Mounting: screw, Type of thyristor: triac.