Продукція > LANBERG > SC01-5204-12B
SC01-5204-12B
SC01-5204-12B LANBERG
SC01-5204-12B.pdf
Виробник: LANBERG
Category: 19inch Enclosures
Description: Enclosure: ATX server; Standard: 19"; 4U; black; Z: 430mm; X: 520mm
Type of enclosure: ATX server
Standard: 19"
Useful height (U): 4U
Body colour: black
Dimension Z: 430mm
Dimension X: 520mm
Version: fan x5
Dimension Y: 176mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: 19inch Enclosures, Description: Enclosure: ATX server; Standard: 19"; 4U; black; Z: 430mm; X: 520mm, Type of enclosure: ATX server, Standard: 19", Useful height (U): 4U, Body colour: black, Dimension Z: 430mm, Dimension X: 520mm, Version: fan x5, Dimension Y: 176mm.