Продукція > LANBERG > SC01-6502-12B
SC01-6502-12B
SC01-6502-12B LANBERG
SC01-6502-12B.pdf
Виробник: LANBERG
Category: 19inch Enclosures
Description: Enclosure: ATX server; Standard: 19"; 2U; black; Z: 430mm; X: 650mm
Type of enclosure: ATX server
Standard: 19"
Useful height (U): 2U
Body colour: black
Dimension Z: 430mm
Dimension X: 650mm
Version: fan x7
Dimension Y: 89mm
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: 19inch Enclosures, Description: Enclosure: ATX server; Standard: 19"; 2U; black; Z: 430mm; X: 650mm, Type of enclosure: ATX server, Standard: 19", Useful height (U): 2U, Body colour: black, Dimension Z: 430mm, Dimension X: 650mm, Version: fan x7, Dimension Y: 89mm.