SC05S12-2WH2 HenLv Power
1600919154912273.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 12V 2W
Packaging: Bulk
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.25V
Approval Agency: CE
Efficiency: 72%
Current - Output (Max): 167mA
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 2W, Packaging: Bulk, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.25V, Approval Agency: CE, Efficiency: 72%, Current - Output (Max): 167mA, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.