Продукція > JAM > SC25-15HG
SC25-15HG JAM
SC.pdf
Виробник: JAM
Description: 2.5 MM W TO B CONNECTOR 15P HOUS
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 15
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Detent Lock
Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SC25-15HG JAM
Description: 2.5 MM W TO B CONNECTOR 15P HOUS, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 15, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Detent Lock, Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Number of Rows: 1.