Продукція > ELITE > SC2G103QLS76L5H2MN
SC2G103QLS76L5H2MN
SC2G103QLS76L5H2MN Elite
PART-NUMBER-SYSTEM.pdf SC.pdf
Виробник: Elite
Category: Screw terminal and others el. capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; 10000uF; 400VDC; -10÷30%; M5; 2000h
Service life: 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: M5
Operating temperature: -25...85°C
Tolerance: -10...30%
Capacitance: 10mF
Body dimensions: 76x215mm
Operating voltage: 400V DC
на замовлення 17 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Screw terminal and others el. capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; 10000uF; 400VDC; -10÷30%; M5; 2000h, Service life: 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: M5, Operating temperature: -25...85°C, Tolerance: -10...30%, Capacitance: 10mF, Body dimensions: 76x215mm, Operating voltage: 400V DC.