Продукція > ELITE > SC2G123MLS90I0H2N
SC2G123MLS90I0H2N
SC2G123MLS90I0H2N Elite
SC.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: Screw terminal and others el. capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; 12000uF; 400VDC; ±20%; M5; 2000h; -25÷85°C
Operating voltage: 400V DC
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: M5
Operating temperature: -25...85°C
Capacitance: 12mF
Body dimensions: 90x180mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Screw terminal and others el. capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; 12000uF; 400VDC; ±20%; M5; 2000h; -25÷85°C, Operating voltage: 400V DC, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: M5, Operating temperature: -25...85°C, Capacitance: 12mF, Body dimensions: 90x180mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h.