Продукція > ELITE > SC2G153QLS90M0H2MNW
SC2G153QLS90M0H2MNW
SC2G153QLS90M0H2MNW Elite
SC.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: Screw terminal and others el. capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; 15000uF; 400VDC; -10÷30%; M5; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 15mF
Operating voltage: 400V DC
Tolerance: -10...30%
Mounting: M5
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...85°C
Body dimensions: 90x220mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Screw terminal and others el. capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; 15000uF; 400VDC; -10÷30%; M5; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 15mF, Operating voltage: 400V DC, Tolerance: -10...30%, Mounting: M5, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...85°C, Body dimensions: 90x220mm.