Продукція > ELITE > SC2G332MLS64A5H2N
SC2G332MLS64A5H2N
SC2G332MLS64A5H2N Elite
SC.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: Screw terminal and others el. capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; 3300uF; 400VDC; ±20%; M5; 2000h; -25÷85°C
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 3.3mF
Operating voltage: 400V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...85°C
Body dimensions: 64x105mm
Mounting: M5
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Screw terminal and others el. capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; 3300uF; 400VDC; ±20%; M5; 2000h; -25÷85°C, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 3.3mF, Operating voltage: 400V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...85°C, Body dimensions: 64x105mm, Mounting: M5.