Продукція > ELITE > SC2G472MLS76A5H2N
SC2G472MLS76A5H2N
SC2G472MLS76A5H2N Elite
Description: Capacitor: electrolytic; 4700uF; 400VDC; ±20%; M5; 2000h; -25÷85°C
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 4.7mF
Operating voltage: 400V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...85°C
Body dimensions: 76x105mm
Mounting: M5
на замовлення 17 шт:
Написати відгук
Category: Screw terminal and others el. capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; 4700uF; 400VDC; ±20%; M5; 2000h; -25÷85°C, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 4.7mF, Operating voltage: 400V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...85°C, Body dimensions: 76x105mm, Mounting: M5.