Продукція > ELITE > SC2G682MLS76E3H2MN
SC2G682MLS76E3H2MN
SC2G682MLS76E3H2MN Elite
Description: Capacitor: electrolytic; 6800uF; 400VDC; ±20%; M5; 2000h; -25÷85°C
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 6.8mF
Operating voltage: 400V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...85°C
Mounting: M5
Body dimensions: 76x143mm
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Category: Screw terminal and others el. capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; 6800uF; 400VDC; ±20%; M5; 2000h; -25÷85°C, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 6.8mF, Operating voltage: 400V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...85°C, Mounting: M5, Body dimensions: 76x143mm.