Продукція > ELITE > SC2V103QLS76L5H2MN
SC2V103QLS76L5H2MN
SC2V103QLS76L5H2MN Elite
Description: Capacitor: electrolytic; 10000uF; 350VDC; -10÷30%; M5; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 10mF
Operating voltage: 350V DC
Tolerance: -10...30%
Operating temperature: -25...85°C
Body dimensions: 76x215mm
Service life: 2000h
Mounting: M5
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Category: Screw terminal and others el. capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; 10000uF; 350VDC; -10÷30%; M5; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 10mF, Operating voltage: 350V DC, Tolerance: -10...30%, Operating temperature: -25...85°C, Body dimensions: 76x215mm, Service life: 2000h, Mounting: M5.