Продукція > ELITE > SC2V472QLS76E3H2MNR
SC2V472QLS76E3H2MNR
SC2V472QLS76E3H2MNR Elite
Description: Capacitor: electrolytic; 4700uF; 350VDC; -10÷30%; M5; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 4.7mF
Operating voltage: 350V DC
Tolerance: -10...30%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...85°C
Body dimensions: 76x143mm
Mounting: M5
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Category: Screw terminal and others el. capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; 4700uF; 350VDC; -10÷30%; M5; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 4.7mF, Operating voltage: 350V DC, Tolerance: -10...30%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...85°C, Body dimensions: 76x143mm, Mounting: M5.