Продукція > ELITE > SC2V562MLS76C0H2N
SC2V562MLS76C0H2N
SC2V562MLS76C0H2N Elite
Description: Capacitor: electrolytic; 5600uF; 350VDC; ±20%; M5; 2000h; -25÷85°C
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 5.6mF
Operating voltage: 350V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...85°C
Mounting: M5
Body dimensions: 76x120mm
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Category: Screw terminal and others el. capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; 5600uF; 350VDC; ±20%; M5; 2000h; -25÷85°C, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 5.6mF, Operating voltage: 350V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...85°C, Mounting: M5, Body dimensions: 76x120mm.