Продукція > ELITE > SC2W103MLS90M0H2N
SC2W103MLS90M0H2N
SC2W103MLS90M0H2N Elite
Description: Capacitor: electrolytic; 10000uF; 450VDC; ±20%; M5; 2000h; -25÷85°C
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: M5
Operating temperature: -25...85°C
Capacitance: 10mF
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 90x220mm
Operating voltage: 450V DC
Service life: 2000h
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Category: Screw terminal and others el. capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; 10000uF; 450VDC; ±20%; M5; 2000h; -25÷85°C, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: M5, Operating temperature: -25...85°C, Capacitance: 10mF, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 90x220mm, Operating voltage: 450V DC, Service life: 2000h.