Продукція > ELITE > SC2W332MLS76A5H2N
SC2W332MLS76A5H2N
SC2W332MLS76A5H2N Elite
Description: Capacitor: electrolytic; 3300uF; 450VDC; ±20%; M5; 2000h; -25÷85°C
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 3.3mF
Operating voltage: 450V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...85°C
Body dimensions: 76x105mm
Mounting: M5
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Category: Screw terminal and others el. capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; 3300uF; 450VDC; ±20%; M5; 2000h; -25÷85°C, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 3.3mF, Operating voltage: 450V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...85°C, Body dimensions: 76x105mm, Mounting: M5.