Продукція > ELITE > SC2W682MLS76E3H2MNR
SC2W682MLS76E3H2MNR
SC2W682MLS76E3H2MNR Elite
SC.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: Screw terminal and others el. capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; 6800uF; 450VDC; ±20%; M5; 2000h; -25÷85°C
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 6.8mF
Operating voltage: 450V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...85°C
Mounting: M5
Body dimensions: 76x143mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Screw terminal and others el. capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; 6800uF; 450VDC; ±20%; M5; 2000h; -25÷85°C, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 6.8mF, Operating voltage: 450V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...85°C, Mounting: M5, Body dimensions: 76x143mm.