SC3-10RFI
SC3-10RFI Welwyn Components / TT Electronics
SC3.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Thick Film Resistors - SMD 10 ohm 1% 3W AEC-Q200
на замовлення 2219 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thick Film 1225 10 Ohm 1% 3W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200.
Інші пропозиції SC3-10RFI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SC3-10RFI SC3-10RFI Виробник : Welwyn (TT electronics) sc3.pdf Res Thick Film 1225 10 Ohm 1% 3W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200