SC3000-270-ASC
SC3000-270-ASC LICAP Technologies, Inc.
60862b0b0819812cd0ce426c_LICAP_SC3000-270-ASC_Datasheet_052720.pdf
Виробник: LICAP Technologies, Inc.
Description: CAPACITOR 3000F 0%/20% 2.7V CHAS
Packaging: Box
Tolerance: 0%, +20%
Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.402" Dia x 6.496" L (61.00mm x 165.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Screw Terminals
ESR (Equivalent Series Resistance): 0.28mOhm
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C
Part Status: Active
Capacitance: 3000 F
Voltage - Rated: 2.7 V
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAPACITOR 3000F 0%/20% 2.7V CHAS, Packaging: Box, Tolerance: 0%, +20%, Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.402" Dia x 6.496" L (61.00mm x 165.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Screw Terminals, ESR (Equivalent Series Resistance): 0.28mOhm, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C, Part Status: Active, Capacitance: 3000 F, Voltage - Rated: 2.7 V.