SC3000-300-ASC
SC3000-300-ASC LICAP Technologies, Inc.
637e88823f5c60f75908586e_SC3000-300-ASC%207.3.pdf
Виробник: LICAP Technologies, Inc.
Description: CAP 3V 3000F AXIAL SCREW TERMINA
Tolerance: 0%, +20%
Packaging: Box
Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 2.402" Dia x 5.413" L (61.00mm x 137.50mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Screw Terminals
ESR (Equivalent Series Resistance): 0.29mOhm
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C
Capacitance: 3000 F
Voltage - Rated: 3 V
на замовлення 40 шт:
Написати відгук
Description: CAP 3V 3000F AXIAL SCREW TERMINA, Tolerance: 0%, +20%, Packaging: Box, Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 2.402" Dia x 5.413" L (61.00mm x 137.50mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Screw Terminals, ESR (Equivalent Series Resistance): 0.29mOhm, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C, Capacitance: 3000 F, Voltage - Rated: 3 V.