SC302R2KT..
SC302R2KT.. SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
1833909.pdf
Виробник: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - SC302R2KT.. - POWER INDUCTOR, 2.2UH, 665MA, 10% 115MHZ
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Eigenresonanzfrequenz: 115MHz
Induktivitätstoleranz: ± 10%
Induktivität: 2.2µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 665mA
isCanonical: Y
DC-Widerstand, max.: 400mohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: SC30 Series
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - SC302R2KT.. - POWER INDUCTOR, 2.2UH, 665MA, 10% 115MHZ, tariffCode: 85045000, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Eigenresonanzfrequenz: 115MHz, Induktivitätstoleranz: ± 10%, Induktivität: 2.2µH, euEccn: NLR, DC-Nennstrom: 665mA, isCanonical: Y, DC-Widerstand, max.: 400mohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Produktpalette: SC30 Series.