SC30821KT
SC30821KT TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1624035&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: FIXED IND 820UH 52MA 65 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 65Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 3.8MHz
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Inductance: 820 µH
Current Rating (Amps): 52 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 820UH 52MA 65 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 65Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 3.8MHz, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Inductance: 820 µH, Current Rating (Amps): 52 mA.
Інші пропозиції SC30821KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SC30821KT Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773282_D-734456.pdf Power Inductors - Leaded SC30-10-2548-10 820UH AMMO 500