SCC075010060R
SCC075010060R Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: VICTRON SMARTSOLAR MPPT 7510 SOL
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.89" L x 3.31" W x 1.50" H (98.80mm x 84.10mm x 38.20mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Solar Charger
Voltage - Nominal: 75V
Part Status: Active
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VICTRON SMARTSOLAR MPPT 7510 SOL, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.89" L x 3.31" W x 1.50" H (98.80mm x 84.10mm x 38.20mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Solar Charger, Voltage - Nominal: 75V, Part Status: Active.