SCC110020160R
SCC110020160R Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: VICTRON SMARTSOLAR 10020 48V SOL
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.16" L x 3.88" W x 2.52" H (131.00mm x 98.60mm x 64.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Solar Charger
Voltage - Nominal: 100V
Part Status: Active
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VICTRON SMARTSOLAR 10020 48V SOL, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.16" L x 3.88" W x 2.52" H (131.00mm x 98.60mm x 64.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Solar Charger, Voltage - Nominal: 100V, Part Status: Active.