SCC110030210
SCC110030210 Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: VICTRON SMARTSOLAR MPPT 10030 SO
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.32" L x 5.16" W x 2.80" H (186.00mm x 131.00mm x 71.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Solar Charger
Voltage - Nominal: 100V
Написати відгук
Description: VICTRON SMARTSOLAR MPPT 10030 SO, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.32" L x 5.16" W x 2.80" H (186.00mm x 131.00mm x 71.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Solar Charger, Voltage - Nominal: 100V, Part Status: Active.